Flavor-Of-The Month Subscription

-
Regular Price
-
$20.00
-
Sale Price
-
$20.00
-
Regular Price
-
Sold Out
-
Unit Price
- per
—including shipping
- Regular Price
- $20.00
- Sale Price
- $20.00
- Regular Price
- Unit Price
- per
Buy a monthly subscription and join the movement!
Get a new flavor of granola each month and share your feedback to support our quest to make the perfect granola. Additionally as a monthly subscriber you will get 10% off all non-subscription orders going forward!
This subscription starts with this month's flavor—Mango Lassi. With the monthly subscription, we will ship you a new flavor of granola at the beginning of each month.
Previous flavors included: Mint Chip, Golden Apple Cider, Black and White Matcha, Pina Colada, Flaming Chocolate and many more.

The perfect gift for a granola loving dad
We all have out vices and my husband’s is granola. I bought this subscription for my husband over a year ago and it’s the gift that keeps on giving. Granola day is the most looked forward to day of the month and the bag is typically gone by sundown. This purchase has been a 10/10.

Lavender
I have loved all the flavors I’ve received thus far. Last 8/9 months. To me the Lavender Crunch was a miss. It was too floral to my taste buds. I had a hard time getting past the dried flowers in my yogurt bowl. Looking forward to the next flavor.

Mint Chocolate
This was the BEST FLAVOR EVER!!! From a few months back. I ate it in one day. I wish I oculd have it all the time it was so delicious!

Flower Petals
Flavor wise, I really loved this flavor but I didn't really like the flower petals in the mix. From a textural standpoint, it was offputting and there were too many.

More Rosy crush than Lavender Crush
I love the creativity of flavors combo. However, I felt cheated with Lavender crush . I got more rose and I was really looking forward to the lavender flavor. I do LOVE the lemongrass flavor notes and the lemon peel is perfect also. Overall, a 8.5/10.
Save With Bundles
Carrot Cake Granola
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
$20.00
- Unit Price
- per
Mango Lassi Granola
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
$20.00
- Unit Price
- per
Ginger Zing
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
$20.00
- Unit Price
- per